Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj, tak já jsem Pavel. Mám se fajn a toto jsou moje stránky. zatím pořádně nevím, jakého budou zaměžení, ale třeba tak od každého něco. Jinak něco o mě....no, je mi něco málo přes 20 let, měřím něco málo přes 180 cm a vážím....no, to se furt mění.

Jinak mám za sebou úspěšně 4 roky automobilní školy v Brně, obor s maturitou, pak něco jako pokus o vejšku, vydržel jsem do první ročník, pak opět rok na automobilní škole, tentokrát velmi úspěšný rok v oboru automechanik s výučním listem, opravdu legrace, no a pak něco málo přes rok v profesi automechanické, a nyní jako realitní makléř hledám lidem střechu nad hlavou.

No, to by byl pojat život z rychlíku, a teď do hloubky. Zabývám se designem, okultismem, výkladem karet a numerologii, zkouším se dostat více do astrologie a léčitelství - reiki apod., postupně třeba až k masérství či jiným metodám relaxace. Pak staré civilizace - Atlantida, Egypt, Mayové, Inkové apod., taky staré texty, jako Bible, snažím se jim více porozumět, ale to asi každý trochu hloubavý človíček.

Jsem pro každou srandu i blbost, rád se bavím, alkohol i cigatery nemusím, drogy ani neznám a mám moc rád lidi, hlavně děti, a děti mají zase rádi mě. Jednou mi jedno malé dítě řeklo krásnou větu: "Nejsi moc hezký, ale jsi dobrý kamarád" ...opravdu to zahřeje na srdci, když Vám řekne dítě takovou pravdu, však jsou to právě děti, kterých bychom se měli nejvíce ptát na pravdu, oni to přeci ví nejlépe...